Home » Jak mądrze inwestować własne pieniądze

Czysta tapicerka w samochodzie podczas jazdy

Gro młodych osób narzeka na to, że nie wiedzą, co właściwie mają zrobić ze swoją przyszłością. Wbrew pozorom odpowiedzieć na takie pytanie nie sposób, gdyż zapytanie o zainteresowanie będzie zbyt płytkim podejściem do tematu.

Read More »

Inwestowanie w polskie filmy

Od zawsze fascynowały mnie kwiaty. Są w moim ogrodzie od zawsze. Moja praca to głównie inwestowanie w polskie filmy i właśnie kwiaty dodają mi energii do dalszych działań.

Read More »

Szukamy samochodu na kredyt od ręki

Mając upatrzony samochód, który to zechcemy kupić, jedyną przeszkodą okazać może się kwestia sfinansowania tej transakcji. Jeśli posiadamy odpowiednią ilość oszczędności odłożonych na ten cel, to naprawdę świetnie, jednakże nie wszystkich sytuacja będzie wyglądała w tak kolorowy sposób.

Read More »

Pożyczka hipoteczna zamiast autokredytu

Kredyt samochodowy to jeden z najczęściej wybieranych sposobów na sfinansowanie zakupu auta – aczkolwiek oczywiście nie jedyny. Jeżeli ktoś dysponuje pewnymi możliwościami, może wziąć w tym momencie pod uwagę opcję jaką jest pożyczka hipoteczna.

Read More »

Lubię darmowe filmy

Zawsze uwielbiałam oglądać darmowe filmy. To chyba, dlatego że jako dziecko, kiedy zostawałam sama w domu, to rodzice sadzali mnie przez telewizorem i włączali filmy. Pewność mieli, że kiedy leci ciekawy darmowy film, jak sprzed telewizora się nie ruszę, a…

Read More »

Darmowe mp3 i gra w keno

Ostatnio telewizja zaczęła emitować reklamę nowej gry liczbowej. Przeważnie nie zwracam uwagi na takie rzeczy bo nie zaliczam się do osób co zaraz biegną wypróbować jakąś nowość pokazaną w reklamie.

Read More »

Zarabianie i inwestowanie w boks

Mojemu koledze zamarzyło się zostanie managerem boksu zawodowego. Kiedyś sam trenował boks jako amator, a potem stoczył kilka zwycięskich walk w ringu zawodowym. Co prawda plany dalszej kariery pokrzyżował mu pewien wypadek po którym lekarze kategorycznie zabronili mu boksować jednak…

Read More »