Znajdź dobra firmę która zrobi kompleksowy remont mieszkania

Ostatnio koleżanka opowiedziała mi historię o tym,  jak wraz z rodziną przeprowadzili się do Szczecina i szukali nowego lokum, mniej więcej brzmiało to tak:  “Z konieczności musieliśmy znaleźć większe mieszkanie. Było nam potrzebne ponieważ, mieli się wprowadzić do nas moi rodzice. Na skutek powodzi ich dom został całkowicie zalany. Nie było sensu go remontować. Dlatego tez pomyśleliśmy o kupnie większego domu, aby i nam i im żyło się komfortowo. Odwiedziliśmy biuro nieruchomości w Szczecinie, aby przejrzeć oferty. Niestety, takich, jakie by nas interesowały nie było. Postanowiliśmy poszukać czegoś w Internecie.

Czy ciągle opłaca się inwestować w nieruchomości

Jeśli szukasz dobrej firmy remontowej to zaufaj tej, którą polecamy w stopce tego artykułu

Na kilku portalach w działa sprzedaż mieszkań Szczecin umieściliśmy nasze mieszkanie. Mój mąż zrobił kilka fachowych zdjęć, aby nasza oferta cieszyła się większym zainteresowaniem. Już następnego dnia czekało na nas kilka wiadomości. Większość była jednak od agencji nieruchomości, które chciały zarobić na pośrednictwie. Ale nie zniechęcaliśmy się. Co prawda w trzypokojowym mieszkaniu było zdecydowanie za ciasno, jak dla nas, moich rodziców, naszej dwójki dzieci i psa, ale postanowiliśmy uzbroić się w pokłady cierpliwości. Mój ojciec przeglądając dodatek mieszkaniowy w lokalnej gazecie w dziale sprzedaż domów Szczecin znalazł ogłoszenie, które zainteresowało każdego z nas. Kiedy pojechaliśmy na miejsce obejrzeć nieruchomość, od razu wiedzieliśmy, że to ten dom. Tylko nie wiem dlaczego wcześniej nie przyszło nam do głowy zajrzeć go gazety. Przecież tam ciągle ludzie zamieszczają ogłoszenia.”

Dlaczego o tym piszę? Bowiem mam wrażenie, że dziś inwestowanie w nieruchomości, to wciąż opłacający się interes. Zwykłe ogłoszenie w gazecie jest w stanie przebić ofertę biur nieruchomości. Jedyny zatem problem to inwestycja, która jednak jest chyba aktualnie najbardziej pewnym środkiem. Każdemu kto zainwestuje w nieruchomości polecam dobrą firmę, która szybko i tanio przeprowadzi kompleksowy remont mieszkania Szczecin i to podniesie wartość zakupionej nieruchomości.

Inwestor musi wiedzieć co to jest świadectwo energetyczne

Jeśli budujemy lub kupujemy dom do remontu to znajdźmy dobrą firmę, która wykona wszystkie niezbędne prace

Czy wiesz co to jest świadectwo energetyczne? Eksperci (w tym również autorzy poniższego tekstu) posługują się także terminem świadectwo/certyfikat charakterystyki energetycznej budynku. Z pewnością wiesz, że ów świadectwo to (jeden z) najbardziej oczekiwany dokument? Przede wszystkim przez właścicieli nowych budynków? Otóż certyfikatem energetycznym/charakterystyką energetyczną budynku/lokalu określamy dokument niezbędny do termomodernizacji. Świadectwo energetyczne „stanie się Naszą własnością” tuż po przeprowadzeniu tzw. wizji lokalnej – jedynie przez osobę „z uprawnienia” – Nie ma najmniejszych wątpliwości, iż elkor.biz „przekaże” Nam certyfikat – wyposażony w następujące wiadomości : „najlepsze” (optymalne) zużycie energii elektrycznej gwarantujące „wygodne” mieszkanie w budynku/lokalu (albo korzystanie z niego).

Warto wiedzieć, iż każdy autor świadectwa/certyfikatu ma obowiązek wskazać, w jakim stopniu, istnieje możliwość zredukowania „wielkości” otrzymywanej energii. W związku z powyższymi „informacji” – nic nie stoi na przeszkodzenie abyśmy podjęli odpowiednie „działania” – w czasie remontu/termomodernizacji – które za skutkują istotną redukcją kosztów użytkowania danego budynku. Pamiętaj o tym, że : Przed rozpoczęciem do prac należy „doręczyć” kilka/kilkanaście dokumentów – w oparciu o które wybrany przez Nas ekspert wysunie prawidłowe wniosku – odnoszące się do stanu instalacji w Naszych domach/mieszkaniach/budynkach.

Polecamy dobrą ekipę która w razie potrzeby przeprowadzi kompleksowy remont mieszkania Szczecin – https://moj-dom.szczecin.pl/

 

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Inwestycja w budowę domu z dobrą firmą budowlaną

Szalejące ceny gruntów oraz działek budowlanych powodują, że budowa domu staje się coraz lepszą inwestycją i to nawet nie długofalową....

Zamknij