Inwestycja w budowę domu z dobrą firmą budowlaną

Szalejące ceny gruntów oraz działek budowlanych powodują, że budowa domu staje się coraz lepszą inwestycją i to nawet nie długofalową. Co prawda jest coraz więcej osób, które tez mają taki biznesplan i powstaje dużo domów na sprzedaż to i tak inwestycja w dom jest cały czas bardzo dochodowa.

Niedawno ja i mój wspólnik zbudowaliśmy trzy domy w okolicach Warszawy i dwa z nich udało nam się do tej pory sprzedać. Była to bardzo ciekawa inwestycja i zwróciła się już po sprzedaży dwóch domów. Trzeci mamy praktycznie za darmo i jak go sprzedamy to cała kasa zostanie do podziału bez kosztów. Teraz planujemy budowę kolejnych dwóch domów, ale tym razem w Szczecinie. Mamy już ekipy budowlane i czekamy na pozwolenie na budowę, które na dniach mamy dostać. Za maksymalnie miesiąc ruszy budowa domów na kolejną sprzedaż i tez myślę, że będzie to dobra inwestycja. Zastanawiam się także żeby otworzyć biuro w centrum Szczecina, które także zajmie się organizacją i nadzorowaniem budowania domów.

Dobra ekipa budowlana w Szczecinie

żeby zbudować swój wymarzony dom to trzeba znaleźć dobrą i sprawdzoną firmę budowlaną

Co prawda podobno grozi nam poważny kryzys finansowy , który nadciąga z ameryki, ale przecież na nieruchomościach nikt nigdy nie stracił zainwestowanych pieniędzy więc jestem pełen optymizmu i nie zamierzam zmieniać opisanych powyżej planów. Budowa domów zawsze się opłaciła i mam nadzieję, że nie zrobię żadnego błędu i zarobię na tym godziwe pieniądze. Wiem, że dzisiaj dobra ekipa budowlana – Szczecin to rzadkość i coraz częściej zdarzają się nie solidni wykonawcy. Wierzę jednak, że mi uda się znaleźć rzeczywiście dobrych i uczciwych fachowców.

Kilka porad dla osób chcących zacząć żyć na własne konto. Usamodzielnienie się w dzisiejszych czasach nie jest procesem łatwym. Wiele osób młodych marzy o tym, by wreszcie móc wyprowadzić się od rodziców i zacząć żyć na własny rachunek. To coś dla tych którym marzy się budowa domu Szczecin i własny kont na własnej działce.

Życie na własny rachunek nie jest tanie

Budowa domu w Szczecinie tylko z naprawdę dobrą ekipą stawiającą budynki prefabrykowane

Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z faktu, jakie to w ogóle są koszta. Na start sprawdzić będziemy musieli ceny mieszkań, pokojów. Wszystko zależy od tego, czy chcemy mieszkać w pojedynkę, czy też planujemy przykładowo zamieszkać z dziewczyną. O możliwości zaciągnięcia takiego zobowiązania jak kredyty hipoteczne dla młodych par  w ogóle nie możemy marzyć. Wiele osób młodych w takiej sytuacji decyduje się na wynajęcie pojedynczego pokoju. Wydawać by się mogło, że tych kilka metrów kwadratowych nie może kosztować zbyt wiele. Błąd.

Okazuje się bowiem, że w większych miastach bardzo często jest to wydatek w okolicy pół tysiąca złotych. Nie wydaje mi się, by suma ta należała do najmniejszych. Przyrównajmy to do średniej pensji osoby zaczynającej pracę i w wielu przypadkach kwota ta wynosiła będzie ponad jedną trzecią tejże sumy. Oczywiście samo wynajęcie pokoju to nie wszystko. Doliczyć będziemy musieli ogólne koszty związane z utrzymaniem. Życie na własny rachunek nie jest tanie. Przede wszystkim jednak nauczyć musimy się dokładności i skrupulatności.

Jeśli decydujesz się na życie na własny rachunek to sprawdź co oferuje firma budowa domu Szczecin – https://sergiej.szczecin.pl/

You May Also Like

Przeczytaj poprzedni wpis:
Są możliwe internetowe chwilówki dla osób w BIK

Walczymy z codziennymi problemami. Bez wątpienia życie w dzisiejszym świecie nie należy do najłatwiejszych. Na co dzień przychodzi nam mierzyć...

Zamknij