Zarabianie i inwestowanie w boks

Mojemu koledze zamarzyło się zostanie managerem boksu zawodowego. Kiedyś sam trenował boks jako amator, a potem stoczył kilka zwycięskich walk w ringu zawodowym. Co prawda plany dalszej kariery pokrzyżował mu pewien wypadek po którym lekarze kategorycznie zabronili mu boksować jednak widzę, że ciągnie wilka do lasu i chciałby w tym sporcie dalej coś działać.

W ringu trzeba myśleć

Ciekawe forum bokserskie to prawdziwa skarbnica wiedzy i newsów z świata boksu

Musi tylko chłopak wiedzieć, że zarabianie i inwestowanie w boks w Polskiej telewizji to nie taka łatwa jak się z pozoru wydaje sprawa. Boks to bardzo ciężki i nieobliczalny sport. Zawsze może się tam zdarzyć jakaś wpadka nawet najlepszego boksera i wtedy całe miesiące lub nawet lata pracy i nadziei idą na marne. Tak już bywało z niejednym bokserem oraz managerem. Znam już takich bokserów w których promotorzy inwestowali duże pieniądze, a potem jedna przegrana walka przekreślała wszystkie ambitne plany na zarabianie pieniędzy.

Boks jest sportem pięknym i wiedzą o tym tylko Ci, którzy chociaż trochę mają pojęcie o sztuce pięściarskiej. Jednak boks to potworne ryzyko i dyscyplina pełna niespodzianek. Tam nie ma pewniaków bo jak mawiał jeden z najwybitniejszych polskich pięściarzy nie ma bokserów odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni. Każdego można pokonać niezależnie od tego jakim rekordem się ten ktoś legitymuje. Z każdym można wygrać bo boks to sztuka walki połączona z mocno psychiką i nastawieniem oraz wiarą w zwycięstwo. żeby zostać bokserskim mistrzem trzeba jeszcze umieć w ringu myśleć …

Zostałam wydelegowana przez tatę-maniaka do wysłania jego typowań meczy. Tato i zakłady bukmacherskie to była jedyna idealna miłość.

Ciekawe forum sportowe

Każdy fab sportu może znaleźć naprawdę ciekawe forum sportowe w internecie

Tego bakcyla załapał czytając forum sportowe dla fanów piłki nożnej. To naprawdę był ideał. Nawet, kiedy tato zostawił tam znaczne kwoty przegrywając z kretesem to i tak tam wracał. Nie raz bywał zły, ale nigdy z jego ust nie padły słowa, że już więcej tam nie wróci. Ostatnio, kiedy puszczałam kupony zauważyłam, że na tablicy ogłoszeń są zamieszczone ogłoszenia towarzyskie. Moje zdziwienie było ogromne. Właściciel mi wytłumaczył, że jego żona właśnie otworzyła internetowo biuro matrymonialne. Korzystają z dość dużej popularności zakładu męża chciała się tam za darmo poreklamować. Liczba panów, która tu zaglądała była imponująca.

Na tablicy ogłoszeń widniały same ładne i uśmiechnięte kobiety w różnym wieku. Po przyjściu do domu odnalazłam ten portal w internecie. Postanowiłam się zalogować i sprawdzić, czy znajdę tam kogoś ciekawego. Po siedmiu bezpłatnych dniach miałam już umówione trzy randki z trzema całkiem interesującymi mężczyznami ogłaszającymi się w internecie, a każdy z nich często odwiedziła też forum sportowe przez internet. Jestem bardzo ciekawa kim okażą się owi panowie. Sport to zdrowie i warto o nim nie tylko czytać, ale też go uprawiać regularnie.

Dla tych, których boks jest wszystkim polecamy forum bokserskie – http://www.boxing.pl/

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zamów nowoczesne osłony okienne na upalne dni

W upalne, letnie dni ogromnego znaczenia nabiera zabezpieczenie pomieszczeń domowych przed przegrzewaniem się. To ważny czynnik decydujący o wygodzie i...

Zamknij