Polacy coraz częściej biorą kredyty samochodowe bez zaświadczeń

Zakup własnego samochodu to bez wątpienia dosyć spore przeżycie. Nie każdego jednak jest stać na wyłożenie takiej gotówki od ręki. Dlatego też sporo osób poszukuje rozwiązania, dzięki któremu to jednak uda się im zakupić wymarzone cztery kółka.

Zapewne dla poszczególnych person zaciągnięcie jakiegokolwiek kredytu jest czymś nie do pomyślenia, a przynajmniej nie na cele inne, niż inwestycyjne. Osobiście jednak mam bardziej liberalne podejście do tego właśnie tematu. Odkładanie gotówki zarabiając niewiele trwałoby naprawdę długo. Wobec tego pożyczki samochodowe będą w takich przypadkach wybawieniem. Zanim jednak przyjdzie nam udać się do banku – sprawdźmy jak najwięcej dostępnych na rynku ofert i znajdźmy dobry kredyt bez zaświadczeń na używany samochód .

Polecamy sprawdzone kredyty samochodowe naprawdę bez żadnych zaświadczeń

Bez wątpienia takie poszukiwania nie pójdą na marne, a dokonany przez nas wybór będzie możliwie jak najlepszy. Mając dostęp do Internetu przyjdzie nam zyskać możliwość bezpłatnego skorzystania z rozmaitych kalkulatorów kredytowych czy też publikacji ekonomicznych. Wystarczy chcieć, bo kiedy to już wykażemy jakiekolwiek chęci związane z odnalezieniem najlepszej oferty – na pewno uda nam się ją znaleźć. To przecież logiczne, ze żaden doradca w konkretnym banku nie powie nam, że konkurencja ma lepsze warunki.
Należymy do narodu, który uwielbia robić coś na pokaz. Widać to najlepiej na przykładzie tego jakie samochody kupujemy. Przeciętny Polak marzy o tym żeby chociaż raz w życiu kupić nowe auto i to nawet wtedy, gdy jedyny na to sposób jest kredyt na samochód bez bik.

Po prostu nie ważne ile zarabiamy i czy nas stać na nowy samochód. Ważne żeby się nim chwalić i jeździć przez pierwsze trzy miesiące od zakupu po całej rodzinie i znajomych żeby wszyscy widzieli nasze nowe auto. Tylko ja nie potrafię zrozumieć tych, którzy kompletnie są już zadłużeni po uszy , a pomimo tego szukają pożyczki żeby kupić nowy samochód. Imają się już nawet takich sposobów jak kredyt na własny samochód bez bik byle by tylko pokazać wszystkim wokół, że oni też mają nowe auto. Problem w tym, że dla tych ludzi liczy się tylko ten moment, gdy odbierają z salonu nowy samochód i nie myślą nawet o tym, że kiedyś będzie trzeba zacząć spłacać raty lub czynsz leasingowy.

Ich filozofia sprowadza się tylko do tego, że w końcu mają samochód i nie ma znaczenia to , że będą przez najbliższe lata jeść suchy chleb z pasztetową i często nie będzie ich nawet stać na paliwo. Kredyt na samochód bez bik można zaciągać, ale tylko wtedy jeśli mamy na to pokrycie w naszych realnych dochodach, a nie w planowanych lub wyimaginowanych zarobkach. Zasada jest prosta. Trzeba kupować taki samochód na jaki nas rzeczywiście stać, a nie taki, na który nam się wydaje, że jest nas stać.

W Polsce od dawna dostępne są bezpieczne kredyty samochodowe na oświadczenie

Tradycyjny kredyt samochodowy to jedna z kilku opcji sfinansowania zakupu auta. Jedna – ale nie jedyna. Warto również wiedzieć i o innych możliwościach, jakimi w tym zakresie dysponujemy. Wśród nich znajduje się zwykły kredyt gotówkowy. W porównaniu z kredytem samochodowym jest on jednak znacznie droższy – wynika to z faktu, że jego oprocentowanie jest dużo wyższe.

To co najmniej 15 procent w skali roku (zwykle około 20). Z drugiej jednak strony takie rozwiązanie okazuje się w niektórych sytuacjach lepsze. Kiedy? W szczególności wówczas, kiedy zależy nam na czasie i musimy naprawdę szybko kupić samochód, bo nakłaniają nas do tego życiowe okoliczności. Niekiedy auto sprowadzamy z zagranicy – i tu również gotówka jest potrzebna w trybie natychmiastowym. Tymczasem załatwienie kredytu samochodowego pochłania wiele czasu – głównie z uwagi na to, że trzeba ustanowić zabezpieczenia, a tego nie da się załatwić w przeciągu kilku dni. Tylu zaś właśnie potrzeba, by obecnie dostać kredyt gotówkowy.

Alternatywa dla autokredytu

Najpopularniejszym sposobem na sfinansowanie zakupu samochodu jest kredyt samochodowy. Posiada on wiele zalet i wad. Niewątpliwie największą bolączką dla kierowców jest w tym momencie to, że w trakcie obowiązywania umowy nie można auta sprzedać ani też dokonać w nim żadnych znaczących zmian. Zabezpieczenia, choć gwarantują atrakcyjny koszt zobowiązania, wiążą kredytobiorcom w wielu sytuacjach ręce. Dlatego też nie zawsze chcemy sięgać po kredyt celowy.

W sytuacji, kiedy planujemy kupno dość drogiego samochodu na kredyt, możemy skorzystać z takiej opcji jak pożyczka hipoteczna. Warunkiem jej otrzymania jest posiadanie na własność nie obciążonej hipoteką nieruchomości, która będzie stanowić zabezpieczenie zobowiązania. Ponieważ takie zabezpieczenia są dla banku bardzo solidne, warunki umowy będą dość korzystne (w porównaniu z kredytem gotówkowym). Pieniądze możemy natomiast przeznaczyć na dowolny cel. Sporym minusem tej opcji są długie procedury (co najmniej miesiąc). Trzeba też posiadać wysoką zdolność kredytową

Naprawdę dobre biuro oferujące kredyty samochodowe bez zaświadczeń o zarobkach:

Banknet.pl

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Warto dbać o dobre opinie o własnej firmie

O swój wizerunek w Internecie powinna dzisiaj dbać każda szanująca się firma. Różnie z tym co prawda w praktyce bywa,...

Zamknij