Inwestycja w budowę domu

Szalejące ceny gruntów oraz działek budowlanych powodują, że budowa domu staje się coraz lepszą inwestycją i to nawet nie długofalową. Co prawda jest coraz więcej osób, które tez mają taki biznesplan i powstaje dużo domów na sprzedaż to i tak inwestycja w dom jest cały czas bardzo dochodowa.

Niedawno ja i mój wspólnik zbudowaliśmy trzy domy w okolicach Warszawy i dwa z nich udało nam się do tej pory sprzedać. Była to bardzo ciekawa inwestycja i zwróciła się już po sprzedaży dwóch domów. Trzeci mamy praktycznie za darmo i jak go sprzedamy to cała kasa zostanie do podziału bez kosztów. Teraz planujemy budowę kolejnych dwóch domów, ale tym razem w Szczecinie. Mamy już ekipy budowlane i czekamy na pozwolenie na budowę, które na dniach mamy dostać. Za maksymalnie miesiąc ruszy budowa domów na kolejną sprzedaż i tez myślę, że będzie to dobra inwestycja. Zastanawiam się także żeby otworzyć biuro w centrum Szczecina, które także zajmie się organizacją i nadzorowaniem budowania domów.

CO prawda podobno grozi nam powazny kryzys finansowy , który nadciąga z ameryki, ale przecież na nieruchomościach nikt nigdy nie stracił zainwestowanych pieniędzy więc jestem pełen optymizmu i nie zamierzam zmieniać opisanych powyżej planów. Budowa domów zawsze się opłaciła i mam nadzieję, że nie zrobię żadnego błędu i zarobię na tym godziwe pieniądze. Wiem, że dzisiaj dobra ekipa budowlana – Szczecin to rzadkość i coraz częściej zdarzają się nie solidni wykonawcy. Wierzę jednak, że mi uda się znaleźć rzeczywiście dobrych i uczciwych fachowców.

Podobne artykuły:

 

You May Also Like

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pożyczka prywatna i inne zobowązania

Każdy z nas ma jakieś marzenia – niekiedy te są drobne, jak chociażby chwila spokoju, w innych przypadkach jednak mamy...

Zamknij