Dziecko

Pomału zaczyna do mnie docierać, że mam swoje małe i od lat wyśnione dziecko. Jeszcze jestem w lekkim szoku bo sam nie do końca czuję się dorosły i brakuje mi czasów, gdy byłem dzieckiem i wszystko za mnie robili rodzice.

Mam trzydzieści dwa lata, ale sam trochę jeszcze czuję sie jak dziecko i jest mi z tym dobrze. Nasza córeczka właśnie skończyła osiem miesięcy i póki co jest to po prostu cudowne i niespotykanie grzeczne dziecko. Całymi dniami się uśmiecha i prawie nigdy nie płacze. Jest w ogóle nie absorbująca i prawie nie trzeba się nią zajmować. Teściowa określa ją mianem rezolutna wnuczka i najmądrzejsza dziewczynka.

Oczywiście nie jestem obiektywny bo każdy uważa, że jego dziecko jest najpiękniejsze i najmądrzejsze, ale ja obserwuję inne dzieci i widzę różnicę między nimi, a moją córeczką. Mam nadzieję, że zawsze tak będzie to znaczy, że nie będzie z nią nigdy problemów i zawsze będzie taka posłuszna i grzeczna. Może będzie miała takie same pasje jak ja i będzie lubiła inwestowanie i zarabianie przez internet.

Chcę żeby nasze dziecko było zawsze uśmiechnięte i nigdy nas nie okłamywało. Nauczymy je mówić tylko prawdę i sprawimy, że będzie szczęśliwa dzięki temu, że będzie umiała poukładać sobie w życiu wszystko tak jak tylko się da najlepiej. Już wiem, że nam się to uda ponieważ obydwoje jesteśmy zgodni i wspólnie decydujemy o tym co dla naszego dziecka jest dobre, a co jest złe.

Od jakiegoś czasu staram się także zaglądać na mądre fora internetowe dla rodziców i czasem mi smutno, gdy czytam wątki takie jak starania o dziecko. Zaglądaliśmy tam z żoną już wcześniej żeby wiedzieć co się dzieje z kobietą w ciąży i jak dbać o to żeby przebiegała ona poprawnie i bez żadnych komplikacji.

You May Also Like

Przeczytaj poprzedni wpis:
Darmowe konkursy

Interesowała mnie dodatkowa praca na wakacje. Nie miałem dobrego pomysłu. Z ogłoszeń na które wysyłałem odpowiedzi nikt mi nie odpisywał....

Zamknij