Plotki

Jak na filmowy darmowy blog przystało to przecież nie może tutaj zabraknąć kilku słów o filmowych gwiazdach i najważniejsze co o nich mówią najświeższe plotki z kraju i ze świata.

Mamy taki portal plotkarski na którym można poczytać wszystko co tylko w mediach ciekawego pojawiło się o znanych ludziach. Plotki z życia znanych ludzi to dzisiaj świetna pożywka dla dla ludu i skoro tego chcą no to trzeba ich tym karmić. Plotkujemy o każdym kto tylko gdzieś tam chociaż troszkę zaistniał lub zagrał w jakimś filmie lub wystąpił na jakimś koncercie. Plotki publikowane w internecie piszemy o różnych znanych piosenkarzach, popularnych i lubianych aktorach, wykonawcach śmiesznych i zabawnych kabaretów i wszystkich co mają cokolwiek wspólnego z szeroko pojętym show biznesem. Nie ma co nikogo oszczędzać i trzeba plotkować na maksa bo ludzie chcą to czytać. Najwięcej ostatnio dostaje się tym, którzy kręcą seriale telewizyjne.

Tak już się w naszym kraju przyjęło , że jeśli o kimś się nie mówi to oznacza, że tego kogoś po prostu nie ma. Dlatego sporo tak zwanych gwiazdeczek jeśli nie mają innych pomysłów na promocję własnej osoby to właśnie zajmuje się fabrykowaniem różnych plotek i nie stworzonych opowieści o tym co im się przydarzyło lub może niebawem przydarzyć. Plotki o sławnych ludziach to coś czego chcemy słuchać. Lubimy wiedzieć co znani i bogaci robią poza tym co leci z nimi w radiu lub telewizji. Oni mają prawo do chronienia swojej prywatności jednak taka jest cena sławy.

You May Also Like

Przeczytaj poprzedni wpis:
Rozwój firm dzięki dotacjom z UE

W przeciągu ostatnich kilku lat w naszym kraju wyraźnie zwiększyła się ilość nowych firm. Nie da się ukryć, że zainteresowanie...

Zamknij