Dzwonki na telefon

Od 26 maja 2008 roku, w wybranych kolekturach Lotto oraz w wielu klubach możemy zawierać zakłady nowej gry liczbowej Totalizatora Sportowego.

Można tez tam kupować już dzwonki na telefon lub popularne dzwonki na nowoczesny smartfon. Jest to jedna z najpopularniejszych gier liczbowych na świecie – nosi nazwę keno. Jej polskim odpowiednikiem jest Multi Lotek – jak wiemy, jego losowania odbywają się codziennie. Nowa gra różni się od Multi Lotka – w keno losowania odbywają się co 5 minut. Podobnie jak w Multi Lotku gracz sam decyduje ile liczb chce skreślić (od jednej do dziesięciu), równie sam decyduje o stawce zakładu oraz liczbie losowań. W czasie losowania wybieranych jest komputerowo 20 z 70 liczb – zakończenie losowania sygnalizuje muzyka, a kiedyś może będą też grać to dzwonki na telefon.

Wygrane o wartości do 2000 złotych możemy odebrać zaraz po losowaniu w każdej kolekturze Totalizatora Sportowego, wygrane wyższe niż 2000 musimy odebrać w oddziałach regionalnych Totalizatora Sportowego (w miastach wojewódzkich – o ich dokładnej lokalizacji informują nas anonse umieszczone w kolekturach). Jeden zakład na grę keno kosztuje 2 złote – przy minimalnej stawce możemy wygrać nawet sto tysięcy złotych. Jest to ciekawe rozwiązanie dla osób, które nie chcą czekać na losowanie toto lotka raz na kilka dni. Pobierajmy dzwonki z internetu całkiem za darmo. Co prawda za najnowsze dzwoni czasem trzeba pare groszy zapłacić, ale jak chcemy byc modni to chyba warto.

You May Also Like

Przeczytaj poprzedni wpis:
Blogi

Każdy dzisiaj może pisać darmowe blogi. Jest internet dostępny po równo dla wszystkich i można sobie założyć bloga i go...

Zamknij