Tapety na pulpit

Początkowo był wielki skandal i oburzenie. Oto księżniczka Victoria, przyszła sukcesorka tronu, zakochałą się w swoim trenerze fitness, przystojnym Danielu.

Był tak piękny, że zamówiła specjalne oryginalne i całkowicie unikalne tapety na pulpit komputera z jego podobizną. Gdy sześć lat temu ta wiadomość obiegła szwedzkie media,wszystko wskazywało na to, że będzie to tylko krótki i przelotny romans. Zresztą swą dezaprobatę głośno wówczas wyrażał ojciec księżniczki – król Karol Gustaw, oraz jego żona królowa Sylwia. Oboje nie tak wyobrażali sobie narzeczonego córki. Na pewno nie jako jakiegoś amanta z którym wychodzą tapety na pulpit. Lata jednak mijały, a związek stawał się coraz bardzieej trwały. W końcu król i królowa pogodzili się z wyborem córki. Przekonali się, że Victorię i Daniela łączy prawdziwa miłość, a nie taka jak młodego chłopaka i dziewczyny.

Dzisiaj Daniel gra z królem w golfa. Rodzina monarsza w pełni go zaakceptowała. Daniel jest stałym  gościem ich domu oraz wszystkich uroczystości królewskich. Nikogo więc nie dziwi fakt, że pojawiły się spekulacje, iż wkrótce na szwedzkim dworze odbędzie się długo wyczekiwany ślub. Oczywiście wszystko to należy traktować jako nie do końca sprawdzone plotki i dopiero czas pokaże czy to jest prawda. Tapet na pulpity naszych domowych komputerów w internecie jest coraz więcej i można je sobie ściągac bez przeszkód. Nie trzeba nawet za nie płacić bo najczęściej są do pobrania za darmo.

You May Also Like

Przeczytaj poprzedni wpis:
Inwestowanie w polskie filmy

Od zawsze fascynowały mnie kwiaty. Są w moim ogrodzie od zawsze. Moja praca to głównie inwestowanie w polskie filmy i...

Zamknij