Portal

Każdy kto korzysta z internetu powinien mieć swój ulubiony portal i to najlepiej darmowy.

Ja nie jestem jeszcze do końca zdecydowany jak jest mój ulubiony portal internetowy z ciekawymi informacjami , ale mam już kilka typów i pewnie niedługo zdecyduje się na jeden najważniejszy. Życzę sobie żeby jeszcze trochę nad nim popracowali i udoskonalili ile się da, chociaż tak naprawdę nie ma się co tam przyczepić bo całość jest świetnie pomyślana. Ktoś kto wymyślił ten portal to widać, że włożył w niego naprawdę kupę siebie, pomysłów i wykonał świetną robotę. Nie ma tutaj żadnej ściemy ani oszustwa bo po to taki eportale są tworzone żeby Ci co tam włażą byli zadowoleni i przywiązywali się do adresów i wracali najczęściej jak się da.

Zauważyłem, że odkąd mam ten swój ulubiony portal to nawet przestałem chrapać w nocy i jest u mnie w domu dużo ciszej. Nawet żona jest zadowolona z tego, że mniej marudzę i nie czepiam się o byle co, a wcześniej rzeczywiście miałem w tym trochę problemów. Nie to żebym nie miał nic innego do roboty niż siedzenie przed komputerem, ale jednak jest to zawsze jakaś taka forma miłego spędzenia wolnego czasu i odetchnięcia od nie rzadko szarej i smutnej rzeczywistości jaka nas otacza każdego dnia. Portale internetowe na zasadach społecznościowych potrafią naprawdę łączyć ludzi i coraz bardziej zaczynają odgrywać istotną rolę w naszym zyciu. Nie kazdy umie mieć do nich dystans i często zycie w wirtualnym świecie myli mu się z prawdziwym zyciem.

You May Also Like

Przeczytaj poprzedni wpis:
Praca

Najlepszym sposobem na zarabianie jest po prostu praca. Jak to się mawia od zarania dziejów "bez pracy nie ma kołaczy"....

Zamknij