Lubię darmowe filmy

Zawsze uwielbiałam oglądać darmowe filmy. To chyba, dlatego że jako dziecko, kiedy zostawałam sama w domu, to rodzice sadzali mnie przez telewizorem i włączali filmy. Pewność mieli, że kiedy leci ciekawy darmowy film, jak sprzed telewizora się nie ruszę, a najprawdopodobniej, kiedy będę znudzona to zasnę.

Zamiłowanie do oglądania filmów za całkowitą darmochę mam do tej pory. Na każda nowość jak tylko się pojawi biegnę do kina. Oczywiście wcześniej rezerwuję bilety w ulubionym miejscu, żebym nie była zmuszona siedzieć z boku, albo na samym dole. Jako stały bywalec kina zaznajomiłam się z jego pracownikami i czasem udaje mi się przemknąć na jakieś darmowe i śmieszne filmy polecane w internecie. Kiedy do kina zaczął przychodzić pewien dziennikarz, który zbierał recenzje nowości od razu mnie z nim zapoznano. Najpierw po darmowym filmie na świeżo zdawałam mu relację. Z czasem ustaliliśmy, że moje recenzje będę wysyłać mailem.

Wiedziałam, że przedstawia je jako swoje własne, ale jakoś mi to nie przeszkadzało. Doszło nawet do tego, że byłam obecna na każdej premierze i pisałam. Dziennikarstwo nie było moją pasją, ale było miło czytać później swoje artykuły. Kiedy mój dziennikarz postanowił zmienić pracę polecił mnie swojej redakcji. I teraz robię to, co lubię i jeszcze mi za to płacą. Darmowe filmy można oglądać w internecie na wielu stronach. Niektóre istnieja juz od ładnych paru lat i trzeba przyznać, że trzymają sie świetnie.

You May Also Like

Przeczytaj poprzedni wpis:
Darmowe mp3 i gra w keno

Ostatnio telewizja zaczęła emitować reklamę nowej gry liczbowej. Przeważnie nie zwracam uwagi na takie rzeczy bo nie zaliczam się do...

Zamknij