Pożyczka pozabankowa na auto

Jakie auto wybrać? Kiedy to już zdecydujemy się na zakup własnego samochodu wypadałoby postawić sobie pewne kryteria, których to postaramy się trzymać. W przeciwnym wypadku prawdopodobieństwo tego, że kupimy taki egzemplarz, jaki to tak właściwie jest nam potrzebny, jest naprawdę znikome.

Na uwadze musimy mieć również fakt, że gdziekolwiek nie przyjdzie nam się udać, tam sprzedawcy spróbują nas zbajerować, byśmy to wydali zdecydowanie więcej, aniżeli początkowo sobie założyliśmy. Pamiętać powinniśmy również o tym, że zaciągnięta pożyczka pozabankowa na używany samochód  również nie jest najkorzystniejszym rozwiązaniem i może mieć negatywny wpływ na naszą przyszłość. Najlepszą z możliwych opcji jest, po prostu, kupno takiego samochodu, na jaki to jest nas stać.

Ponadto na uwadze powinniśmy mieć fakt, że w dzisiejszych czasach kupowanie aut nowych raczej nie jest opłacalne. Zdecydowanie korzystniejsze będzie zainwestowanie w samochód dwu – trzy letni, gdyż ten tak szybko nie straci na wartości. Wyjeżdżając samochodem nowym z salonu musimy liczyć się z tym, że ten natychmiast straci tych kilka procent na swej wartości. Nie wydaje mi się więc, aby był to dla nas nazbyt korzystny układ. Jeśli jednak zdecydujemy się na auto używane – miejmy oczy szeroko otwarte.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Naprawdę szybkie pożyczki gotówkowe

Jak walczyć z problemami finansowymi. Gorszy okres finansowy przytrafić może się każdemu z nas. Najważniejsze, to jednak umieć wybrnąć z...

Zamknij