Zanim podejmiesz decyzję o grze na giełdzie

Zanim podejmiesz decyzję o grze na giełdzie pamiętaj, że spadki, tak samo jak i wzrosty są zupełnie naturalne. Musisz zachować zimną krew, w razie tych pierwszych i przetrwać gorszy okres. Wszystko po to, żeby nie stracić lecz zyskać. Bo przecież gra się na giełdzie właśnie po to, żeby zarobić jak najwięcej. Nie można tak sobie przyjść z ulicy i zacząć grać na giełdzie.

Gra na giełdzie (http://kredytypozyczki.net.pl/) wymaga założenia rachunku inwestycyjnego w biurze maklerskim. Można go obsługiwać samodzielnie, ale i powierzyć specjalistom. Wówczas trzeba będzie podzielić się z nimi częścią wygenerowanych zysków. Jest to jednak dobre rozwiązanie dla początkujących inwestorów. Żeby założyć taki rachunek trzeba przede wszystkim okazać dowód osobisty z danymi, adresem zamieszkania oraz NIP. Przed podpisaniem umowy z biurem maklerskim warto zapoznać się z kilkoma ofertami, tak żeby mieć porównanie. Warto sprawdzić jakie koszty trzeba będzie ponosić w związku z posiadaniem rachunku oraz jego obsługą, a także jaka jest minimalna wartość pierwszej wpłaty. Bardzo istotne jest także wnikliwe przeczytanie umowy przed złożeniem na niej swojego podpisu. Jeśli wszystko okaże się być w porządku, można przystąpić do dzieła.

Najlepiej pierwsze próby inwestowania poprzeć kilkumiesięczną praktyką, którą umożliwiają programy online. Tam też można inwestować fikcyjnymi pieniędzmi, bez obaw, że straci się oszczędności swojego życia. Przy zawieraniu każdej transakcji trzeba być ostrożnym. Giełda i Forex powodują wzrost adrenaliny, który nie każdemu się podoba. Jednakże kto nie ryzykuje ten nie ma.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kredyty mieszkaniowe – Szczecin

Rozpoczęcie życia na własną rękę jest spełnieniem marzeń szczególnie osób młodych. Niestety jednak spełnienie tegoż marzenia kosztuje naprawdę sporą ilość...

Zamknij