Kasia Cichopek jest znana

Kasia Cichopek jest znana chyba wszystkim Polakom, w kraju i za granicą. I nie trzeba wcale oglądać serialu „M jak Miłość”, aby wiedzieć, kim jest Kasia Cichopek. Wystarczy jedynie włączyć telewizor i już widzimy tę gwiazdkę polskiej „sceny” czy może lepiej celebrytkę. A to zatańczy nam w „Tańcu z gwiazdami”, zaśpiewa w „jak oni śpiewają” czy poprowadzi samodzielnie bądź z jakimś prezenterem jeden czy drugi program i masę festiwali oraz imprez telewizyjnych. Ale to nie wszystko. Słodycz Kasi Cichopek przebija do nas także z ekranu telewizora, gdy oglądamy najróżniejsze reklamy telewizyjne, albo z pierwszych stron plotkarskich gazet, które zachwycają się nowymi utami „gwiazdki” lub jej sukienkami.

Wiadomo już przy tym, że Kasia Cichopek, choć o jej urodzie można by długo dyskutować, nie jest pozbawiona talentów. Pięknie śpiewa, tańczy, deklamuje i jeszcze ma przy tym czas zająć się mężem i dzieckiem.

Ponadto razem z mężem prowadzą szkołę tańca i wydali nawet gazety z płytami do samodzielnej nauki tańca w domu.

Ale to nie wszystko. Kasia chyba odkryła w sobie również talent pisarski, ponieważ wydała książkę „Sexy Mama. Bo jesteś kobietą”, czyli poradnik dla kobiet, w którym na dwustu pięćdziesięciu stronach opatrzonych dwustoma fotografiami Kasia Cichopek opisuje, jak powrócić do formy po ciąży i jak się zajmować dzieckiem. Kasia doradzi także świeżo upieczonym mamom, jaki dobrać biustonosz do swoich piersi i pokaże jak wykonywać ćwiczenia, aby szybko powrócić do figury sprzed ciąży.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kredyty mieszkaniowe to dopiero początek

Osoby poszukujące mieszkania na kredyt ostatnimi czasy zdają się być jeszcze bardziej niezdecydowane. Nie chodzi tylko o to, że wybierają...

Zamknij