Pożyczki gotówkowe

Pożyczki gotówkowe i kredyty są dla osób, które pracują i zaciągnięte zobowiązania płacą. Nic więc dziwnego, że banki coraz częściej decydują się w przypadków osób, które zalegają ze spłatą rat na ostateczne i drastyczne środki, czyli po prostu żądają zwrotu kredytu, albo też zajmują nieruchomość na której ustawiony był zastaw.

Po czym po prostu ją sprzedają po cenie takiej, która umożliwi im zwrot pożyczonych pieniędzy, bardzo często niższej niż cena rynkowa danej nieruchomości. Jedynym sposobem na to, by ustrzec się przed takim traktowanie ze strony banku jest oczywiście regularna i terminowa spłata kredytu mieszkaniowego czy pożyczki gotówkowej. Dlatego dziwi mnie fakt, że ludzie często bezmyślnie decydują się na zaciągnięcie wysokich zobowiązań, nie licząc się z tym, że przecież nie zawsze może będzie się powodziło im tak jak w chwili obecnej.

Oczywiście najlepsze tego przykłady można było zaobserwować w okresie kryzysu, kiedy to wiele osób straciło pracę, tym samym źródło stałego dochodu i po prostu nie było ich stać na spłatę kredytu pod zastaw nieruchomości. A banki nie chciały udzielać pożyczek dla zadłużonych, co by osoby te mogły jakoś spłacić kredyt. Takie pożyczki gotówkowe dla osób zadłużonych (Ibankowe.pl) mogły by pomóc jednak banki nie mogą ich udzielać. Zresztą zrobiłoby się wtedy takie błędne koło, także nie ma co od razu pchać się w drugą kredytową pułapkę. Każdy kredyt, czy pożyczkę opiewającą nawet na niskie kwoty trzeba dwa razy przemyśleć, bo nie dość, że przecież płaci się więcej, bo oprocentowanie do najniższych nie należy to jeszcze zawsze trzeba robić to w terminie inaczej z tego tytułu można mieć wiele nieprzyjemności.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Biedne miasto Szczecin

Żyjąc w Szczecinie można odnieść wrażenie, że nic się na świecie nie dzieje, bo w samym mieście niewiele jest atrakcji,...

Zamknij