Domeny na sprzedaż

Rozwijając temat zarabiania na domenach postanowiłem stworzyć platformę na której wszyscy chętni mogli by umieszczać ogłoszenia o sprzedaży witryn internetowych lub domen.

domeny na sprzedaż
domeny na sprzedaż

 

Aktualnie nie jest łatwo w internecie znaleźć poszukiwane domeny z odzysku na sprzedaż (http://webol.pl/). Taki swoisty serwis ogłoszeniowy będzie w podstawowej wersji za darmo. Nie będzie to serwis zarobkowy – wystarczy, że dzięki niemu będę mógł kupować i sprzedawać swoje domeny. Oczywiście za opłatą przewiduję szczególne promowanie ogłoszeń, ale to wprowadzę dopiero po okresie próbnym. Nie ma co za szybko wprowadzać opłat za korzystanie ze strony bo to może od razu zniechęcić potencjalnych użytkowników, którzy zamiast u mnie będą dawać swoje ogłoszenia na podobnych serwisach, które są zupełnie darmowe.

Myślę, że rozwijający się powoli, ale systematycnie rynek domen internetowych spowoduje niebawem ruch na mojej tablicy ogłoszeń. Zarabianie na domenach jest bardzo intratne i napewno każdy broker domen będzie chciał w jak największej ilości reklamować swoje portfolia. Dodatkowym atutem jest właśnie brak jakichkolwiek prowizji. Często przy dużych transakcjach są to niemałe pieniądze.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Inwestycje pieniężne w banki

Wczoraj dostałem pozytywną decyzję z banku w sprawie przewalutowania mojego kredytu ze złotówek na franki szwajcarskie. Co najdziwniejsze i bardzo...

Zamknij