Zarabianie w internecie na darmowej muzyce mp3

Temat tego artykułu może wydawać się dziwny jednak to prawda, wczoraj podczas ściągania muzyki mp3 ze stron z darmową muzyką takich jak mp3host zgłodniałem i poszedłem zrobić sobie obiad. Myślałem ze to tylko przypadek jednak w celu upewnienia się założyłem sonde na swojej stronie w której zadałem pytanie na co mają ochotę podczas ściągania muzyki mp3 i o dziwo ponad 57 % ludzi wypowiedziało się że miało ochotę wrzucić coś na ruszt.
Idąc dalej tym tropem postanowiłem przeprowadzić krotki eksperyment w dziale z świeżą muzyką dałem miniaturki 4 obrazków obok reklam na których była: znana aktorka nago, kurczak z rożna z chrupiącymi skrzydełkami oraz szybki samochód sportowy. Okazało się że najwięcej kliknięć miała reklama przy której na obrazku był kurczak z rożna ! Ludzie zachowanie mnie codziennie zadziwia, ale żeby piractwo lub darmowe mp3 pobudzało apetyt to w życiu nie podejrzewałem. Zamierzam napisać o tym książkę i wydać ją do empików aby umożliwić reszcie reklamodawców korzystanie z tego patentu. Nie zaprzeczam przeprowadzaniu dalszych testów aby potwierdzić moje eksperymenty. Tymczasem na zakończenie przypomnę wam o tym że ściąganie muzyki jest nielegalne i nie można rozpowszechniać utworów chronionych prawem autorskim. Polecam jednak zarabianie w internecie na darmowej muzyce mp3.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zarabianie na domenach

Domeny internetowe mogą być bardzo ciekawym materiałem do zarabiania na nich. Dzięki szybkiemu rozpowszechnianiu się internetu, rośnie zapotrzebowanie na nowe...

Zamknij