Dobre inwestycje w sklep i stringi

Wszyscy uważają mnie za dziwną kobietę, ponieważ nienawidzę robić zakupów. A raczej nie lubię kupować ubrań. Nie rozumiem tych, którzy mówią, że są to dobre inwestycje w sklep i stringi.

Może i jestem skomplikowana, ponieważ chcę ładnie wyglądać, ale jak pomyślę o tych zatłoczonych centrach handlowych, to na samą myśl dostaję spazmy. Co prawda istnieją też tak zwane sklepy osiedlowe, ale tam to zacznę się ubierać za kilkanaście lat. Na razie chadzam tam, jak mama albo babcia czegoś potrzebują. Są też place targowe i jest tam nawet dużo fajnych ciuchów. Nieobciążonych metkami firm, ale całkiem, całkiem. Tyle tylko, że tam w zimie, czy też jesienią, to chyba musiano by mi zapłacić, abym przymierzyła jakąś rzecz. I tu właśnie cały problem. A jak na złość spodnie, buty i bielizna zużywają się na mnie w trybie bardzo szybkim.

Choć ja uważam, że noszę je normalnie, ale chyba nie do końca, skoro aż tak niszczę rzeczy. Mój narzeczony śmieje się ze mnie, że za fajne erotyczne stringi dobrych firm (Erotiko.pl) i biustonosze, które zdążyłam zniszczyć moglibyśmy wybudować domek. Jak typowy facet umie tylko narzekać, bo zazwyczaj jak już idę na te nieszczęsne zakupy to ciągnę go ze sobą, ponieważ nie lubię robić ich sama. No cóż już taka jestem. A gdy on za dużo narzeka zawsze mu powtarzam, że nic na siłę i w każdej chwili może mnie wymienić. Gorzej jak weźmie sobie te słowa do serca i tak zrobi. Ale która by z nim wytrzymała?

You May Also Like

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zarabianie przez internet na prezenty

Świetny blog. Naprawdę gratuluję pomysłodawcom. Właśnie szukałem gdzie mogę napisać o tym co mnie ostatnio kręci. Szukam najlepszych sposobów na...

Zamknij