Dobre inwestowanie pieniędzy w gry

Nie zdarzało mi się często grać, a jednak. Miałam w Internecie kilka ulubionych stron, na które lubiłam wchodzić, żeby sobie pograć. Nie było to nic specjalnego, tylko raczej takie klasyczne zjadacze czasu.

Nigdy też jakoś specjalnie nie kręciło mnie dobre inwestowanie pieniędzy w najlepsze gry do ściągania z internetu (Gierman.pl).  Niekiedy, kiedy pogoda nie dopisywała, i nudziłam się okropnie, namawiałam brata, aby ze mną w coś pograł do zabicia czasu. On, jako jedyny, nigdy nie protestował. Widząc w co gram, zawsze proponował, abyśmy jednak zagrali w to, w co on aktualnie gra. I tak za jego sprawą zaczęłam się interesować grami internetowymi. W dalszym ciągu poświęcałam im minimalne ilości czasu.

Tak było do momentu, póki na jednej z najczęściej odwiedzanych przeze mnie stron,  najciekawsze gry stały się bezpłatne. Wtedy nie mogłam już sobie darować. A jak wiadomo, większość gier wciąga. Ja wciągnęłam się tak bardzo, że dopiero moja nieciekawa sytuacja w szkole pozwoliła mi się wycofać z grania. Właściwie, gdyby mama nie zabrała mi na jakiś czas komputera, to nie wiem, czy tak by się stało. Kiedy już go odzyskałam to portale z grami omijałam nie chcąc zacząć znowu grać. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie reklama internetowa, która znalazła się na mojej poczcie. Teraz znowu żyję bez komputera i nie wiem, czy mama mi go odda przed maturą.

You May Also Like

1 Comment

  1. Zupełnie nie rozumiem do czego dążysz. Co to za inwestycja w gry jak nie da się na tym zarobić. Ja raczej szukam czegoś, żeby zainwestować całkiem spore pieniądze. Interesuje mnie poważny biznes przynoszący dochody , a nie jakaś zabawa. Weź lepiej się ogarnij.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dobre inwestycje w grę World of Warcraft

Mój najlpeszy przyjaciel znowu wpadł w sidła kolejnej gry typu multiplayer.

Zamknij