Dobre inwestycje w grę World of Warcraft

Mój najlpeszy przyjaciel znowu wpadł w sidła kolejnej gry typu multiplayer. Ja jestem cierpliwy, ale do czasu i zamierzam któregoś dnia wziąć go w obroty i lekko mu wyklarować, że nie jest już małolatem i są w życiu ważniejsze rzeczy niż granie w serwery do gry w World of Warcraft (Forumwow.net).

Przecież trzeba zarabiać pieniądze na rodzinę i nie ma gadania, że istnieją jakieś dobre inwestycje w grę World of Warcraft. Ale dlaczego miałby mnie posłuchać? Otóż znamy się juz prawie dwadzieścia lat i obydwaj wiemy, że jeśli jeden coś drugiemu radzi to tylko dla jego dobra. Ja nie mogę patrzeć jak chłopak marnuje swój czas i nie ma go na zaranianie pieniędzy i marnują się nasze interesy w internecie.

On przecież miał już w swoim życiu niejedne dobre inwestycje, a world of warcraft na pewno nie można uznać za dobra inwestycje, które wygeneruje jakiekolwiek zarabianie w internecie. Myślę, że posłucha mnie bo to nie głupi facet i znowu któregoś dnia jego głowę zajmie zarabianie w internecie, a nie tylko granie w world of warcraft i ogólnie ten cały świat wow. Jeśli mamy pomysł i gotówkę , która można zainwestować to jesteśmy w stanie ciężką pracą zarobić nawet na czymś co nie jest jakimś oryginalnym pomysłem i już przed nami ktoś coś takiego samego zrobił. Coraz więcej ludzi gra w Wow i na pewno można na tym zarobić kasę.

You May Also Like

Przeczytaj poprzedni wpis:
Cechy sprzedaży wirtualnej (branże)

Meble póki co są segmentem rynku, który zdaje się nie przejawiać symptomów wkraczającego również do Polski kryzysu finansowego. Na razie...

Zamknij