Zarabianie na konkursach przez internet

Czy jest ktoś kto tak z ręką na sercu może powiedzieć o sobie, że nie lubi brać udziału w żadnych konkursach? Ktoś kto rzeczywiście nie ma marzeń żeby kiedyś coś wygrać?

Rok temu udało mi się wygrać aż dwa ciekawe konkursy z fajnymi nagrodami jednocześnie! Było to moje pierwsze zarabianie pieniędzy przez internet. Bardzo lubię rysować i projektować, dlatego też wzięłam udział w promocji – zaprojektuj kartki na święta oraz bombkę. Główną nagrodą w pierwszym konkursie był tygodniowy wyjazd dla dwóch osób w góry do Zakopanego, a w drugim deska snowboardowa. Dzięki wygranym mogłam pojechać na wspaniałe ferie! Uwielbiam góry i śnieg, i jazdę na desce, a polska zimowa stolica jest jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi. Nie miałam jednak z kim pojechać na tę wycieczkę.

Postanowiłam zatem napisać do gazety i w rubryce ogłoszenia towarzyskie zamieścić taką informację: sympatyczna studentka socjologii poszukuje miłego studenta, który miałby ochotę na wspólne snowboardowe szaleństwo w Zakopanem. Podałam swój adres e-mail i czekałam na listy od zainteresowanych. W ciągu jednego tygodnia dostałam aż dwieście maili! Na moje ogłoszenie odpowiedziało tylu interesujących mężczyzn, że nie mogłam się zdecydować, którego z nich wybrać. Dlatego do Zakopanego pojechałam w końcu ze swoim kuzynem.

You May Also Like

Przeczytaj poprzedni wpis:
Strony internetowe na sprzedaż

Jestem właścicielem kilku setek stron internetowych, które zarabiają przez internet i przyznam, że zaczynają przynosić coraz większe dochody. Jest ich...

Zamknij