Strony internetowe na sprzedaż

Jestem właścicielem kilku setek stron internetowych, które zarabiają przez internet i przyznam, że zaczynają przynosić coraz większe dochody. Jest ich tak wiele, że już mi się często mylą i o niektórych zapominam. Pomyślałem, że czas najwyższy wziąść się za handlowanie portalami.

Po prostu wystawię niektóre moje ulubione strony internetowe na sprzedaż (Webol.pl) na dobrym portalu ogłoszeniowym. Mam przeczucie, że jeśli się porządnie za to wezmę to będzie można dobrze zarobić. Taka giełda stron internetowych lub serwis z aukcjami portali ma rację bytu, a nawet szansę odniesienia sukcesu komercyjnego w dość szybkim tempie. Coraz więcej ludzi handluje swoim dobytkiem bo każdy chce zarobić.

Właśnie do zarabiania pieniędzy będzie służył ten serwis, a ja zamierzam zarabiać na nim najwięcej. Będę miał jako pierwszy dostęp do dodanych ogłoszeń i jeśli jakaś strona będzie naprawdę atrakcyjna to będę mógł kupić ją po za kolejnością, a potem nawet wystawić w lepszej, znaczy się większej cenie.

Handel domenami to bardzo zarobkowe zajęcie i osoby, które się tym, trudnią potrafią zarabiać nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie na kupnie  i sprzedaży atrakcyjnych domen. Trzeba tylko wiedzieć gdzie i jak tanio kupować domeny a potem jak je umiejętnie wystawić na aukcje i sprzedać z bardzo dużym zyskiem.

You May Also Like

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zdjęcia kobiet, zdjęcia dzieci (fotobiznes)

Nie dawno pisałem o sklepach internetowych jako metoda na biznes. Dzisiaj nawiążę do nieco innej grupy sklepów niż ostatnio. Kiedy...

Zamknij