Warszawa

Warszawa to zdecydowanie największe miasto naszego kraju. Stolica Polski w której nie dość, że jest centrum biznesu i jest największy przepływ kapitału to jeszcze na każdym kroku mozna spotkać znanych ludzi.

Wystarczy iść dowolną stacją metra i bez problemu napotykamy się na twarz, którą każdego dnia widujemy w telewizji w jakimś serialu. Nie wspomnę już o złotych tarasach bo tam to co chwila przewijają się aktorzy lub prezenterzy i to nie jacyś niszowi tylko pierwsza liga polskiego kina. Warszawa jako miasto wielkiego biznesu (Biznes.warszawa.pl) gości ich jak tylko może. Nocne kluby w centrum Warszawy otwarte są tylko dla vipów i nie kazdy może tam wejść. Nie chodzi nawet o to kto ile ma pieniędzy tylko o to jak wygląda i czy pasuje do wizerunku danego klubu.

Możesz mieć pełny portfel albo złotą karte kredytową, ale jeśli nie spodobasz się selekcjonerowi danego klubu w mieście Warszawie to po prostu Cię do środka nie wpuści i nic na to nie poradzisz. Najśmieszniejsze jest to, że to jest stolica i tam taka selekcja jak najbardziej potrzebna, ale jeśli ktoś próbuje wprowadzić taką selekcję w takiej mieścinie jak Szczecin to szybko pójdzie w plajtę. Nie ważne jaka jest w klubie muzyka i czy jest to pub czy disco. Szczecin to nie Warszawa i po prostu nie ma tutaj tyle pieniędzy do wydania żeby jeszcze ktoś robił selekcję.

You May Also Like

Przeczytaj poprzedni wpis:
Hotele w Toruniu

Niedawno mój brat jechał wraz z żoną i siedmioletnim synkiem do Torunia. Wyobraźcie sobie, że wcale nie było tak łatwo...

Zamknij