Gry dostępne w internecie

Niedawno gazety obiegły zdjęcia paparazzich, pokazuące Macieja na spacerze w centrum miasta Warszawy. Towarzyszyła mu żona. Czujnie strzegła każdego jego kroku.

Wyraźnie widac było, że jej ukochany mąż, choć odzyskuje już sprawność fizyczną, nie do końca ma jeszcze kontakt z rzeczywistością. Wyglądał tak trochę jakby urwał się z jakiejśc gry (Top-gry.com) komputerowej i nie za bardzo pasował do otoczenia. Wiadomo, że ma ogromne kłopoty z pamięcią. Największe luki ma z tak zwaną pamięcią roboczą. W chwilę po jakiejśc rozmowie zapomina, że w ogóle z kimkolwiek rozmawiał. Wielu rzeczy musi uczyć się od nowa. Ma ciągle jesczcze niesprawną prawą rękę. Jego ojciec zaraz po wypadku marzył tylko tym, by Maciek przeżył.

Dziś marzy by jeszcze kiedyś poprowadzili razem program telewizyjny lub po prostu pograli razem w gry. Tak jak kiedyś o ich wielkiej rodzinnej miłości: o samochodach. Pan Włodzimierz jest przekonany, że zdarzył się cud i że to Bóg urartował mu syna. A jeśli tak to musiał mieć w tym jakiś określony cel. Czas pokaże czy Pan włodzimierz ma rację.

Dzisiaj rodzice kupują swoim pociechom ipady a te grają w internecie bez przerwy. Powstaje tylko pytanie komu taki prezent robi dobrze? Czy rodzicom bo dzięki temu mają spokój i nie muszą zajmować się dziećmi czy dzieciom, które stają się przez to wirtualnymi trolami.

You May Also Like

Przeczytaj poprzedni wpis:
Szczecin

Żyjemy w takich czasach, gdy każdy goni za pieniędzmi i nie ma czasu na inne, często ważniejsze sprawy takie jak...

Zamknij