Szczecin

Żyjemy w takich czasach, gdy każdy goni za pieniędzmi i nie ma czasu na inne, często ważniejsze sprawy takie jak dzieci, domi rodzina. Im większe miasto i im większe są tam interesy oraz kapitał to tym mniej ludzie mają czasu bo zajmuje im go praca ponad normalny wymiar czasu.

Nawet w wielu artykułach w gazetach i czasopismach jest o tym cały czas mowa i wielu specjalistów bije na alarm z tego powodu. Ja na szczęście mieszkam w mieście , które kompletnie nie słynie z biznesu i tego ogromnego zgiełku miasta i pędu do sławy i pieniądzy. To miasto to leżący sto kilometrów od morza Szczecin (Grosznet.pl). Wydawać by się mogło, że taki Szczecin to wymarzone miasto do robienia wielkich interesów i do inwestowania w przemysł. Przecież leży nad samą granicą z Niemcami i cała europa z jej autostradami stoi dla Szczecina otworem. Po drugie ma port, który powinien zapewnić miastu najlepszą spedycję morską. Niestety nic bardziej mylnego.

Szczecin nawet w jedneh setnej nie wykorzystuje swojego położenia i od wielu lat jest małą prowincją, która coraz bardziej podupada i nic nie wskazuje na to, że ta sytuacja może się kiedyś odwrócić. Dlatego ja przyjąłem całkiem inny rodzaj biznesu i zajmuje się zarabianiem przez internet oraz inwestowaniem w strony internetowe. Grosznet to stara i szanowana marka świadcząca z powodzeniem usługi telekomunikacyjne na terenie całego województwa.

W Szczecinie nie jest tak trudno rozkręcić własny interes. Jest tutaj sporo miejsca dla prywatnych przedsiębiorców.

You May Also Like

Przeczytaj poprzedni wpis:
Teledyski

Pokłóciłem się właśnie z jednym adminów mojego największego forum społecznościowego bo zaczął sobie lecieć w kólki i wieszac tam jakieś...

Zamknij