Teledyski

Pokłóciłem się właśnie z jednym adminów mojego największego forum społecznościowego bo zaczął sobie lecieć w kólki i wieszac tam jakieś do gównianych stron. Już przymykam oko na to , że promuje na tym forum swoje beznadziejne teledyski i strony o podejrzanej tematyce.

Ale gdy zabiera się za promocję cudzych stron za grosze to już mnie lekko wkurza. Pozwalam mu zarabiać dla siebie kasę na forum, robić mailingi i wieszać banery. Jednak niech to chłopak robi z głową i konsultuje ze mną swoje poczynania to wszystko będzie dobrze i zostaniemy partnerami.

Jest to forum muzyczne mp3 i taka tematyka powinna tam dominować. Oczywiście jest tam miejsce na teledyski bo przecież to też jest muzyka, ale nie na jakieś obce strony. To bardzo popularne forum z muzyką i teledyskami więc szkoda żeby reklamować tam śmieci. Ja mam plan na zarabianie przez internet dzięki temu forum, ale do tego potrzeba dużej ilości wejść na stronie żeby opłaciło się inwestowanie pieniędzy.

Na forum tym niestety najczęściej puszczane są teledyski zagranicznych wykonawców bo ci polscy jeszcze długo długo lub być może nawet nigdy nie osiągną tego poziomu i zawsze będzie ich dzieliłą przepaść, która zarówno słychać w muzyce jak i widać w tym co pokazywane jest na ekranie monitora.

You May Also Like

Przeczytaj poprzedni wpis:
Telewizja

Bardzo lubiłam dzieci. Każdy twierdził, że ma prawdziwy talent pedagogiczny. Jednak nie miałam okazji do zbyt częstego przebywania z nimi....

Zamknij