Telewizja

Bardzo lubiłam dzieci. Każdy twierdził, że ma prawdziwy talent pedagogiczny. Jednak nie miałam okazji do zbyt częstego przebywania z nimi. Wszystko dla tego, że w tym samym czasie, co ja, urodziło się prawie całe trzecie pokolenie naszej rodziny.

Pokazywała nas nawet telewizja (Duno.tv). Między mną, a moim kuzynostwem różnica wieku nie przekraczała 4 lat. Zawsze chętnie obcowałam z dziećmi, jednak nic nie zapowiadało, że ktoś z naszego pokolenia, wkrótce zostanie rodzicem. Ja sama nie miałam jeszcze w planach dzieci. Chciałam najpierw skończyć studia i znaleźć pracę w telewizji. Inni myśleli podobnie. Kiedy pojawiła się w rodzinie plotka o tym, że wkrótce pojawi się niemowlę, nie do końca w to wierzyłam. A jednak plotka okazała się prawdą. Jedna z moich kuzynek spodziewała się dziecka.

W szybko był organizowany ślub, bowiem ciotka nalegała, żeby zalegalizowała ona swój związek przed a nie po porodzie. Przez ten pośpiech zapanował w rodzinie chaos. Na szczęście zdążono ze wszystkich na czas. Kiedy na świecie pojawiło się dziecko, całą rodzinę obiegły zdjęcia pierwszego osóbki z następnego pokolenia. Moja babcia twierdzi, że teraz zaroi się w rodzinie od dzieci. Oczywiście babcia ma swoje poczucie humoru i trzeba na to brać poprawkę. Telewizja internetowa powoli zaczyna wypierać tradycyjną telewizję analogową.

You May Also Like

Przeczytaj poprzedni wpis:
Ogłoszenia

Kiedy urdził się Marceli, sen z powiek spędzała mi myśl, że po urlopie macierzyńskim musze wrócić do pracy. Gdyby nasza...

Zamknij