Forum o gwiazdach nago

Kiedy spotykam się z przyjaciółmi to zawsze prowadzimy bardzo ożywione dyskusje. Mamy wręcz swoje forum na którym między innymi wrzucamy zdjęcia na których są gwiazdy nago.

Przewija się wtedy cała masa różnych tematów. Dyskusję są bardzo ciekawe. Nie mu u nas żadnego tabu, więc na tapecie pojawia się wszystko. Zamiłowanie do dyskusji zaszczepiła w nas polonistka. I teraz każde z nas zawsze potrafi rzeczowo bronić swojego zdania. Ostatnio na tapecie był temat Big Brother. Wszyscy byliśmy zgodni, że kolejna edycja tego programu to przesada. Dziwiliśmy się, że są jeszcze chętne osoby do udziału w tym dziwactwie. W ten sposób zaczęliśmy wyszukiwać w zakamarkach pamięci największych dziwactw, które miały miejsce w tego typu programach.

Pisaliśmy o tym także na forum. Zarówno w Polsce, jak i na świecie roi się od różnych takich realisty show. Wyszło nam, że był już sex, ślub i inne uroczystości, przypadki wandalizmu, kradzieży, bijatyk męskich, damsko-damskich i nawet damsko-męskich i cała masa inny przypadków. Zabrakło nam porodu na żywo. Stwierdziliśmy, że na oficjalnych forum i na oficjalnego maila, obecnego programu wyślemy wiadomość, z zapytaniem, czy dla uatrakcyjnienia pokażą poród na żywo. Ciekawe czy dostaniemy na to pytanie odpowiedz.

You May Also Like

Przeczytaj poprzedni wpis:
Forum muzyczne

Niektórzy wmawiają sobie jakieś dziwne teorie, a potem w nie wierzą i jest im łatwiej w życiu. Znam coraz więcej...

Zamknij