Forum muzyczne

Niektórzy wmawiają sobie jakieś dziwne teorie, a potem w nie wierzą i jest im łatwiej w życiu. Znam coraz więcej schizoli, którzy niedługo uwierzą , że są krasnoludkami i będa o tym opowiadać innym.

Dla takich właśnie przygotowałem forum muzyczne z darmową muzyką na mp3 wysokiej klasy. Mogą tam pisać o swoich muzycznych fascynacjach i w dodatku być anonimowym i cieszyć się, że wypisują głupoty. Co prawda nie do tego powinno służyć forum muzyczne jednak ja jestem zdania, że może to być całkiem niezła terapia dla schizofreników. Zapraszam na moje forum muzyczne wszystkich u których pojawiły się pierwsze objawy rozdwojenia jaźni. Można u mnie ochłonąć , wyładować emocje i poczytać co ciekawego mają do powiedzenia o muzyce inni.

Forum muzyczne działa naprawdę kojąco i jeśli pobierzemy sobie fajną muzę to może nam to tylko wyjść na dobre. Możemy także poczytać i popisać o modzie, naszych pasjach oraz zainteresowaniach. Każdy znajdzie tam coś miłego dla siebie. Muzyka to coś naprawdę pięknego i nie wyobrażam sobie życia bez jej słuchania lub tak naprawdę bez jej tworzenia bo ja akurat komponuję i pisze teksty do swoich piosenek. Czasem także jeśli mam humor to dam jakiś fajny koncert i sprawia mi to nie skłamaną radość.

You May Also Like

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dzwonki

Big Brother, co za niepoważny program. Czemu mają służyć tego typu przedsięwzięcia telewizyjne, nie wiem. Niczego mądrego nie można się...

Zamknij