Forum Sony Ericsson

Co sądzicie o telefonach firmy Sony Ericsson? Z tego co słyszę od moich znajomych oraz co wstępnie wyczytałem na forum Sony Ericsson to wszyscy sobie ich bardzo chwalą i nie narzekają na te komórki.

Ja kiedyś miałem telefon marki Sony Ericsson i z tego co mi zapadło najbardziej w pamięć to fakt, że bardzo długo trzymała bateria. Nawet około jednego tygodnia można było telefony Sony Ericsson nie ładować i przy tym nie żałować rozmów. W sumie to ja od jakiegoś czasu używam tylko i wyłącznie telefonów Nokia, ale zastanawiam się czy przy najbliższej zmianie nie spróbować i nie zakupić sobie jakiegoś cacka w wykonaniu Sony Ericsson. Znalazłem ciekawe forum o telefonach firmy Sony Ericsson (Sefun.pl) i może tam coś więcej się dowiem o wadach i zaletach i czy naprawdę warto przerzucić się z Nokii na nich. Podobno ma fajne dzwonki polifoniczne, gry java, muzykę i filmy.

Ostatnie modele Nokii są naprawdę nie doceniane i chyba tylko dlatego, że sa bardzo drogie nie są tak popularne jak jakieś HTC czy na przykład samsungi. Nie wspomnę już o telefonach Sony, które praktycznie prawie się już w naszym kraju nie sprzedają i można zauważyć zanikanie tej marki na naszym rynku. To są naprawde świetne telefony i wielka szkoda, że tak mało ludzi je teraz kupuje. Forum internetowe to nie tylko miejsce gdzie pobierzesz dzwonki ale to także miejsce spotkań.

You May Also Like

Przeczytaj poprzedni wpis:
Randki

Obudził mnie rano dość spory hałas i zburzył przyjemnośc wspomnień z udanej randki. Nie wiedziałam, co się dzieję, więc wyjrzałam...

Zamknij