Randki

Obudził mnie rano dość spory hałas i zburzył przyjemnośc wspomnień z udanej randki. Nie wiedziałam, co się dzieję, więc wyjrzałam za okno, aby to sprawdzić. Na dole było kilkunastu panów robotników, którzy właśnie rozpoczynali stawianie rusztowania.

A to mogło oznaczać tylko jedno. W końcu doczekałam się remontu mojej ukochanej kamienicy! Walka o remont trwała już od trzech lat. Odbyły się już nawet cztery konkursy na firmę, która miała wykonać pracę, ale w każdym wyniku, ktoś dostrzegł jakieś nieprawidłowości. Teraz jednak, skoro już stawiana rusztowanie, remont był bliski. Nie przepadam za remontami gdyż wiąże się to z dużym hałasem i wielkim bałaganem, ale tego nie mogłam się już doczekać, zwłaszcza, że planowałam w tym samym czasie zrobić kapitalny remont mojego mieszkania.

Od dawna miałam gotowy projekt zmian w moim lokum wykonany przez zaprzyjaźnionego architekta z którym od niedawna umawiam się na randki z tylko fajnymi kobietami (Randki.duno.pl). W mieszkaniu zgromadziłam już liczne darmowe próbki różnych materiałów wykończeniowych. Miałam już nawet zgodę od konserwatora zabytków na wyburzenie ściany między kuchnią a salonem. Czekałam tylko na generalny remont. Następnego dnia po postawieniu rusztowania za moim oknem, na siatce zabezpieczającej gruz przed spadaniem na ziemię, pojawiła się wielka reklama firmy przeprowadzającej remont, a kolejnego dnia zaczęły się już pracę. Teraz muszę uzbroić się w cierpliwość i dzielnie to znieść.

You May Also Like

Przeczytaj poprzedni wpis:
Darmowe mp3

Zaczęło mnie nudzić moje dziennikarstwo. Od jakiegoś czasu pisałem artykuły dla portali internetowych. Najczęściej pisałem o wydarzeniach kulturalnych – głównie...

Zamknij