Anonse i randki

W piątkowe popołudnie wpadła do mnie zziajana Patrycja, która od progu powtarzała „Włącz szybko komputer”. Zachowywała się jak kompletna wariatka i nic więcej nie chciała powiedzieć.

Zrobiła to, co mi kazała. Dałam jej trochę zimnej wody na ochłodę, licząc, że powie coś więcej, a ona milczała jak grób. Kazała mi zobaczyć samej. Podała mi adres strony, na której można umieszczać ogłoszenia towarzyskie, umawiac się na randki i kazała tam wejść. Przemknęło mi przez myśl, że naprawdę zwariowała, ale posłusznie weszłam. Potem ona coś szybko wstukała i wyświetlił się profil z moim zdjęciem. I to właściwie nie jednym, bo zdjęcia były aż trzy. Prawie spadłam z krzesła, kiedy to zobaczyłam.

Co robiły tam moje fotki pozującej tak jak najlepsze modelki (Modeleczki.pl)? Brat Patrycje mnie tam znalazł i to dzięki niemu się dowiedziałam, że moja osoba widnieje na tym profilu. Aby sprawdzić, kto umieszcza w sieci anonse towarzyskie podając się za mnie, stworzyłyśmy fikcyjne konto z nadzieją, że uda nam się umówić z tym kimś na randki. Jednak nie udało nam się to. Napisałam do moderatora maila z wyjaśnieniami i prośbą o zawieszenie mojego konta. I pozostało tajemnica, kto za tym stał. Na szczęście moderator okazał się człowiekiem i je zdjął. Polskie modelki robią prawdziwa furorę w światowej modzie i zdobywają wielką sławe oraz pieniądze. Polskie modelki należą do najbardziej wziętych modelek na świecie.

You May Also Like

Przeczytaj poprzedni wpis:
Darmowa muzyka mp3

Szukałem kogoś, kto przysłałby mi darmowe mp3. Stwierdziłem, że przydałaby się jakaś nowa darmowe mp3 na komputerze. Dawno już nic...

Zamknij