Zarabianie grą w pokera

Zarabianie w Internecie zaczęło mnie nudzić. Miałem dość skomplikowanych zasad, wysyłania pieniędzy licząc na zyski, nabijania innym kieszeni. Dodatkowo legalność tego wszystkiego pozostawiała wiele do życzenia.

Klikanie na bannery też mnie znudziło. Postanowiłem spróbować szczęścia w grach hazardowych. Zarejestrowałem się w jednym z internetowych kasyn, popróbowałem co to jest poker i jego najważniejsze zasady. Czasem udawało mi się coś wygrać. Lecz bonusy pokerowe nie przychodziły wiecznie. Przegrałem swoje oszczędności, rodzina mnie zostawiła. Ale znalazłem dobrych ludzi którzy mi wtedy pomogli. Byli to zakonnicy. Prowadzili dom dla takich ludzi jak ja, starali się nam pomóc, prowadzili terapię. Znaleźli mi pracę, mieszkanie.

Byłem bardzo szczęśliwy że powoli wracam do normalnego życia. Nadszedł dzień opuszczenia ośrodka. Zabrałem swoje rzeczy, zostałem poinformowany gdzie mam stawić się do pracy, dostałem też informację o dobrej kobiecie która odnajmie mi pokój. Kiedy opuszczałem ośrodek dostałem jeszcze 50 złotych na bilet. Wyszedłem. Był wieczór, padało. Chodziłem pustymi ulicami, niedaleko dworca znalazłem pub, duży neon zachęcał: KENO zagraj już dziś! Poczułem w kieszeni banknot, wszedłem od razu, aby zagrać. W Polsce coraz więcej osób zaczyna grać z powodzeniem w pokera przez internet na prawdziwe pieniądze.

Dzisiaj nie da się legalnie zarabiać w internecie na pokerze ponieważ polskie prawo zabrania reklamowania takich podmiotów.

You May Also Like

Przeczytaj poprzedni wpis:
Darmowe strony internetowe

Przypadł mi zaszczyt być jednym z pierwszych autorów na tym portalu. Chciałbym zareklamować tutaj moją skromną maszynkę do zarabiania pieniędzy...

Zamknij