Darmowe strony internetowe

Przypadł mi zaszczyt być jednym z pierwszych autorów na tym portalu. Chciałbym zareklamować tutaj moją skromną maszynkę do zarabiania pieniędzy w internecie.

Zabrzmi to śmiesznie, ale czymś takim właśnie są dla mnie moje darmowe strony dla polskich użytkowników sieci (Darmowestrony.blogan.pl). Mam ich już w sumie ok sto sztuk. W ostatnich czasach głównie się tym zajmuję i w ten sposób zarabiam kasę przez internet. Są tacy, którzy twierdzą, że minęła już era darmowego internetu i za wszystko trzeba będzie płacić. Mają swoje racje i pewnie nieźle na tym zarabiają jednak ja uważam, że na wprowadzenie opłat na strony za darmo mam jeszcze czas i ten temat nie ucieknie. Póki co zajmuje mnie inwestowanie w moje darmowe portale internetowe i rozbudowa tych serwisów tak, aby miały jak najwięcej unikalnych odwiedzin.

Mam tylko mały problem bo pracy mam naprawdę dużo oraz pomysłów na jeszcze lepsze i ciekawsze darmowe strony internetowe. Brakuje mi jednak dobrych pracowników i ludzi chętnych do współpracy. Nie jest w naszym kraju łatwo o naprawdę rzetelnych pracowników, którzy chcą uczciwie pracować i zarabiać regularnie pieniądze za swoje zadania. U nas często ktoś woli siedzieć w domu i nie robić nic niż pracować i dostawać wypłatę co miesiąc na swoje konto. Polacy pokochali darmowe strony internetowe i uwielbiają z nich korzystać.

You May Also Like

Przeczytaj poprzedni wpis:
Sprzedam serwis internetowy

Od ponad dwóch lat zajmuję się prowadzeniem własnego biznesu internetowego. Przez ten czas zgromadziłem całkiem pokaźny zbiór stron internetowych, dzięki...

Zamknij