Auto nie na kredyt? Od kilku już lat kupno samochodu nowego stało się nieopłacalne. Biorę tutaj pod uwagę fakt, że już po wyjeździe z salonu przyjdzie nam stracić tych kilka procent na jego wartości, wobec czego zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie zainwestowanie w auto używane.

Zanim jednak przyjdzie mi przejść do jakichkolwiek konkretów – radzę odrzucić wszelkie pomysłu typu pożyczka samochodowa, by dzięki niej zyskać niezbędną ilość gotówki na kupno wymarzonego modelu samochodu. Nawet jeśli ma to być bezpieczny kredyt na firmowy samochód. Osobiście jestem bowiem zdania, że zdecydowanie lepszym wyjściem z tej sytuacji będzie zainwestowanie własnych oszczędności. Nawet jeśli ich ilość nie pozwala nam na kupno auta, które to pragniemy.

Dużo lepszym rozwiązaniem będzie bowiem progresywne zmienianie auta, jakim to przyjdzie się nam poruszać. Wraz z upływem czasu zgromadzimy więcej oszczędności, które będziemy mogli przeznaczyć na lepszy samochód. W ten sposób nie będziemy w ogóle uzależnieni od banku, co oczywiście okaże się być dla nas bardzo wygodne. Kupując samochód używany pamiętajmy, że auto kilkuletnie nie będzie pozbawione skaz. Zawsze może tam byc coś do naprawy i lepiej mieć w zanadrzu parę złotych i nie wydawać wszystkiego na zakup auta.

Nie bądźmy jednakże nazbyt wyrozumiali, gdyż nie chcemy przecież kupić złomu, a coś, co przez pewien okres nam bezawaryjnie posłuży. Dlatego też powinniśmy mieć oczy szeroko otwarte.

wymiana klocków hamulcowych Szczecin

Jeśli mamy auto na raty to tym bardziej powinniśmy o nie dbać. Dbanie o auto to oczywiście znajomość dobrego mechanika, który zna się na naprawach i serwisowaniu samochodów. My takiego znamy w Szczecinie i z czystym sumieniem polecamy – wymiana klocków hamulcowych Szczecin