Jeśli należysz do ludzi którym czasami brakuje pożyczki, to nie jesteś wcale odosobniony. Jeżeli do tego nie możesz ich pożyczyć w banku i zaczynasz się niepokoić, to możliwe, że jest dla Ciebie rozwiązanie. Pożyczki prywatne pod zastaw, bo o nich mowa, to alternatywne rozwiązanie dla każdego.

ziemia rolna

ziemia rolna

Dzięki prywatnym inwestorom udzielającym pożyczek można szybko i sprawnie pożyczyć praktycznie każdą sumę pieniędzy. Jej wysokość zależy jedynie od rodzaju zabezpieczenia i jego wartości. Co może być udzielane pod zastaw ? Najczęściej w takich przypadkach jest to samochód, mieszkanie, ziemia rolna lub działka budowlana. Gdzie w Szczecinie można pożyczyć w ten sposób pieniądze ?

Od kilku lat w tej branży działa firma Banknet (www.banknet.pl) . Dysponując kontaktami z wieloma prywatnymi inwestorami, przedsiębiorstwo to pośredniczy w zawieraniu umów prywatnych pożyczek pod zastaw. Każdy, kto potrzebuje w ten sposób pożyczyć pieniądze powinien wypełnić formularz dostępny na stronie lub skontaktować się telefonicznie z biurem obsługi. Warto dodać, że zakres działania firmy obejmuje całe województwo Zachodniopomorskie.

Czy takie pożyczki są bezpieczne i można im zaufać ? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. W każdym przypadku trzeba dokładnie zapoznać się z umową oraz wypełniać wszelkie zobowiązana z niej płynące – na czas regulować raty.

POŻYCZKI POZABANKOWE w SZCZECINIE – nowa oferta

Nowa, Szczecińska firma udziela pożyczek na przejrzystych zasadach osobom fizycznym oraz firmom. Jest to grupa prywatnych inwestorów lokujących swoje oszczędności. Wysokość pożyczki uzależniona jest tylko i wyłącznie od wartości nieruchomości jaka będzie jej zabezpieczeniem. Z reguły nie przekracza ona 50% wartości nieruchomości.

To co dla wielu osób jest najważniejsze to, że wszystko odbywa się bez sprawdzania baz BIK, KRD i ERIF. Ponadto nie wymagane są żadne zaświadczenia o dochodach z zakładów pracy. Jasna umowa notarialna zabezpiecza każdą ze stron transakcji. Podstawowa oferta firmy to :

– pożyczka pod zastaw ziemi rolnej

– pożyczka pod zastaw działki budowlanej

– pożyczka pod zastaw mieszkania

– pożyczka pod zastaw domu

Najlepiej kontaktować się mailowo lub telefonicznie. Poniżej wszelkie dane kontaktowe :

Bezpieczna pożyczka pod zastaw domu w Szczecinie – tel 913508596